Domů » Blog

Blog

Blog & News

Being well-informed is always a good idea. This is especially true in the world of assisted reproduction, where the sheer abundance of options can feel overwhelming. Here you will find authoritative articles on every aspect of ART to help you separate the wheat from the chaff and make informed decisions regarding treatment.

 • blognovinkanewsnouvellesnachrichtennotizia
  Březen 2020

  COVID-19: Jak být fyzicky a psychicky fit?

  Celý svět nyní zažívá obrovskou zkoušku. Koronavirus, který je celosvětově rozšířen, zasáhl nějakým způsobem život nás všech. Existuje mnoho článků na toto téma, my bychom vám však chtěli předat pár tipů, jak zůstat fyzicky a psychicky fit, jak si svépomoci kolem sebe udělat neviditelnou, ale mocnou ochranu. Ne, není to bohužel zázračný lék, ale skupina opatření, která nám pomohou v boji s tímto neviditelným nepřítelem.

  Coronavirus Covid-19 tipy
 • blognovinkanewsnouvellesnachrichtennotizia
  Březen 2020

  Rodinná klinika GYNEM a její příběh

  GYNEM, první rodinná IVF klinika v ČR, byla založena v roce 2013 v Praze. O toto centrum asistované reprodukce (IVF) se tak rozšířily služby společnosti GYNEM, která již od r.2010 provozovala dvě gynekologické ordinace.

  Gynem IVF centrum Praha
 • blognovinkanewsnouvellesnachrichtennotizia
  Březen 2020

  5 nejčastějších mýtů o neplodnosti

  Žijeme v době, kde máme k dispozici nespočet informačních zdrojů, takže být kvalitně informován je v dnešní době náročnější než se zdá. V tomto článku si rozebereme 5 častých mýtů, které se týkají plodnosti a uvedeme vše na pravou míru.

  Zmatený pár plodnost
 • blognovinkanewsnouvellesnachrichtennotizia
  Březen 2020

  Tipy, jak na zdravý životní styl

  Zdravý životní styl. Tři slova, která neodmyslitelně souvisí s naší pohodou, tím, jak se cítíme fyzicky i psychicky a má vliv na spoustu věcí v našem životě, i na plodnost. Každý si pod tímto slovním spojením představí něco jiného. A to je správně - každý jsme jiný, individuální, jedinečný. Pojďme se ale podívát na pár základních pilířu toho, jakým směrem bychom měli směřovat.

  Zdravý životní styl