Co o nás říkají pacienti?

Co o nás říkají pacienti?

Máme toho za sebou opravdu hodně. Podívejte se

 • Žaneta

  35 let

  S klinikou Gynem mám čerstvé zkušenosti. Od prvního telefonátu všechno probíhalo perfektně. Moje asistentka Martina byla naprosto úžasná. Na dotazy odpovídala okamžitě a byla mi velkou oporou. Líbí se mi, že je klinika úplně nová, má krátké čekací doby, je na skvělém místě a v ošetření jsou zahrnuty i léky. Kdybych se rozhodovala znovu, určitě bych neváhala. 

 • Světlana

  29 let

  S přístupem všech v Gynemu jsme moc spokojení. Domluva i schůzky probíhají hladce, zaměstnanci jsou vstřícní a milí, prostě jsme si nemohli vybrat lépe. Klinika je blízko centra Prahy, moderně vybavená, čistá. Pokaždé se tam cítíme dobře. Věříme, že třetí pokus o umělé oplodnění, který právě podstupujeme, bude úspěšný.

 • Klára

  33 let

  Kliniku Gynem mohu jen a jen doporučit. Od prvního okamžiku byli všichni ochotní, vstřícní a snažili se pro nás udělat maximum. Moc se nám líbil profesionální a zároveň lidský přístup všech - od doktorů přes sestry až po recepční. Nebyli jsme jen další pár v řadě, v Gynemu jsme cítili skutečný zájem. Každé vyšetření a postup nám doktoři vždy podrobně vysvětlili a odpověděli na všechny otázky. Díky tomu zmizelo hodně nervozity, kterou jsem kvůli IVF ze začátku cítila. A výsledek? Jsem ve 13. týdnu těhotenství!

 • Jana

  27 let

  Chci Vám touto cestou za mě a manžela moc poděkovat za veškerou péči, kterou jsme ve Vašem centru dostali. Moc nám v tomto nelehkém období pomohl příjemný a pozitivní přístup Váš i všech Vašich kolegů. Chci moc pochválit práci paní doktorky a pana doktora. Máme u Vás ještě jedno miminko, pro které si přijdeme, takže zůstáváme Vašimi klienty i nadále a budeme šířit Vaše dobré jméno.

 • Ivana

  26 let

  Klinika Gynem byla naše první zkušenost s IVF. Nemáme tedy s čím srovnávat. Ale nemyslím si, že je zde srovnávání nutné, protože nám v Gynemu pomohlik naší krásné dceři! A to je jejich největší devíza. Personál byl vždy vstřícný, laskavý a velmi profesionální. Bylo nám u nich v léčbě - samozřejmě v rámci možností, které určují okolnosti samotného IVF - dobře.

 • Johanka

  32 let

  Absolutní spokojenost! Citlivý a profesionální přístup, velmi dobrá informovanost o možnostech léčby a jejím průběhu, příjemné moderní prostředí. A především - výsledek v podobě našeho vytouženého syna! Gynem doporučujeme a moc všem děkujeme!