Srpen, 2020
novinkanewsnouvellesnachrichtennotizia

Gynekologie GYNEM

Určitě to také znáte - váš kalendář je nacpaný, plno schůzek a povinností, takže to, že máte na určité datum naplánovanou preventivní prohlídku lehce přehlédnete. Na preventivní prohlídky lidé častokrát nechodí, vždy navštíví lékaře až když nastane nějaký problém. Některé prohlídky je ale velmi důležité pravidelně absolvovat - mezi takové patří bezpodmínečně i gynekologická prohlídka.

Gynekologie GYNEM

Gynekologické prohlídky jsou velmi intimní vyšetření a je pochopitelné, že to pro někoho může být určitý typ nepohodlí. Na pobočkách gynekologie GYNEM - Gynekologie Praha 6 a Gynekologie Praha 8 - vyvíjíme maximální snahu, aby se zde klientky cítily komfortně a příjemně. Velmi tomu přispívá moderní a čisté prostředí. Hlavní a nejdůležitější faktor je profesionální tým lékařů a zdravotních sestřiček. Určité projevy empatie dokážou velmi pozitivně působit na psychiku člověka, proto tým lékařů sází na přirozenost, profesionalitu a vše důkladně a srozumitelně vysvětlí. Správná informovanost je velmi důležitá, je k dispozici mnoho informačních zdrojů, které ne vždy poskytují pravdivé informace a data. Lékaři v GYNEMu se neustále vzdělávají, aby byli v případě dotazů schopni srozumitelně zodpovědět vše, co vás zajímá. 

Preventivní prohlídky - důležitý!

Tím, že budete dodržovat pravidelnost návštěv gynekologie, lze předejít mnoha problémům. Je to také znak toho, že se o sebe žena stará, pečuje o sebe a záleží jí na tom nejdůležitějším, a to sice na jejím zdraví. Ve většině případů, kdy je ženě oznámena nějaká negativní diagnóza, se s tím dá hodně udělat - vymyslet efektivní plán léčby a zabránit dalším problémům, které by mohly vzniknout. Proto je třeba problém odhalit VČAS. 

Gynekologie GYNEM

Co vše se na prohlídce dozvíte? 

Gynekologická ambulance je také prostor pro to, abyste se zeptali odborníků na to, co vás zajímá v tomto širokém okruhu témat. Například výběr vhodné antikoncepce, což je v dnešní době velký kámen úrazu. Bezmyšlenkovité předepisování hormonálních pilulek může v ženském těle napáchat více škody než užitku a není žádné překvapení, že většina slečen a žen od hormonálních pilulek upouští a rozhodují se chránit jiným způsobem. Je důležité s odborníkem probrat všechna pro a proti. Všichni lékaři by v tomto měli být velmi obezřetní, poradit vám, jaký druh ochrany je pro vás ten pravý. V dnešní době jich je mnoho, od zmiňovaných pilulek až po různá nitroděložní tělíska. Také se na gynekologii dozvíte o menstruačním cyklu. Od diagnostiky až po následnou léčbu poruch menstruačního cyklu. Správný a především opravdový menstruační cyklus je pro ženu tzv. odraz zdraví a není dobré ho přehlížet. Mnoho mladých žen a slečen trpí například ztrátou menstruace, což se může zdát na první pohled jako výhra, ale opak je pravdou. Znamená to určitou poruchu cyklu a třeba ji řešit.

V případě těhotenství vám lékaři poskytnou tu nejlepší možnou komplexní péči, od začátku do konce. Těhotenství je velký dar a není samozřejmost, proto je důležité o sebe pečovat, vědět co a jak a mít se na koho obrátit v případě nejasností. Na GYNEM gynekologii je k dispozici také 3D a 4D ultrazvuk, kde uvidíte vaše miminko ve trojrozměrném zobrazení ještě před jeho narozením. Vzhledem k tomu, že dokáže detailně zobrazit i orgány, je využívám také při diagnostice vrozených vad. 

Choďte na gynekologické prohlídky, dělejte to pro své zdraví, jak fyzické, tak psychické. Není nad to odcházet z ordinace s pocitem, že je vše v pořádku a že jste ZDRAVÁ ŽENA. Každý problém se dá vyřešit, pokud je odhalen včas.