Chcete získat kompenzaci
až 25 000 Kč? Darujte vajíčka

Schází vám peníze na něco, co potřebujete? Darujte vajíčka a užijte si kompenzaci 25 000 Kč.
Sepsali jsme pro vás příběhy žen, které darováním pomohly jiným i sobě.

Dokončili jsme rekonstrukci domu

O možnosti darovat vajíčka jsem se dozvěděla od kamarádky. Byla jsem v té době na mateřské s druhým synem a rekonstruovali jsme dům. Manžel si bral směny navíc, ale opravy domu všechny peníze spolkly. Proto mě tahle možnost zaujala. Nakonec jsem si řekla, že za zkoušku nic nedám. Vyplnila jsem dotazník na stránkách kliniky Gynem a zanedlouho mi volala milá sestřička. Domluvily jsme se, kdy přijdu. Byla jsem nervózní, ale prostředí bylo tak příjemné, že jsem na stres rychle zapomněla. Prošli jsme mou zdravotní anamnézu, pan doktor mě vyšetřil a sestřička odebrala krev. Když přišly výsledky, bylo všechno v naprostém pořádku, takže mě v Gynemu zařadili do dárcovského programu. Měla jsem ohromnou radost.

Dostala jsem potřebné léky a přesný návod, jak je užívat. Nejdřív jsem měla trochu strach, když jsem zjistila, že se si mám hormony píchat. Ale ta jehlička byla tak tenká, že to vůbec nebyl problém. Během užívání léků jsem měla v Gynemu domluvené dvě konzultace. Při té poslední jsme se dohodli na termínu odběru.

Manžel mě zavezl do Gynemu a čekal na chodbě. Zákrok proběhl v anestezii, takže jsem o ničem nevěděla. Trvalo to jen asi deset minut a po dvou hodinách odpočinku už jsem mohla jet domů.

25000 korun, které jsem dostala jako kompenzaci, jsme použili na nové dveře, které nám v baráčku pořád chyběly. Koupili jsme je přesně na čas, protože zima je za rohem. A taky jsem ráda, když se děti zavřou v pokojíčku a já mám chvíli klid. Dárcovství bych určitě doporučila. Přemýšlím dokonce, že vajíčka daruji ještě jednou.

Jana, 27 let
Dcera konečně viděla moře

Jsem už několik let samoživitelka. Musíme s dcerou vyjít z jednoho platu, takže si nemůžeme moc vyskakovat. Nežijeme si špatně, ale Amálka si hrozně přála jet k moři. Moc ráda bych jí to splnila, ale nemohly jsme si to dovolit, a tak jsme všechny naše společné dovolené prožily v Česku. Až jsem jednou narazila na internetu na článek o darování vajíček. „Díky kompenzaci 25 000 Kč bychom mohly k moři jet,“ napadlo mě.

Protože jsem splňovala požadavky – je mi méně než 31 let, jsem zdravá a mám vystudovanou střední školu – hned jsem se přihlásila. Prošla jsem úspěšně všemi testy, což jsem ocenila i kvůli sobě, protože jsem si ověřila, že jsem naprosto zdravá. Pak jsem užívala léky podle předpisu a nakonec mi po krátkém uspání odebrali vajíčka. Všechno proběhlo v úplném pořádku a jsem ráda, že jsem se rozhodla pro kliniku Gynem.

Pak už zbývalo jen naplánovat dovolenou. Koupila jsem nám desetidenní last minute zájezd do Španělska. Amálka byla úplně nadšená a já taky. Bylo to nádherné a ještě mě hřeje pocit, že jsem třeba nějaké mamince pomohla k miminku. Protože Amálka je to nejcennější, co mám.

Simona, 30 let

Chtěla byste se přidat k ženám,
které si díky darování vajíček splnily své sny?
Vyplňte formulář níže a dohodněte
si konzultaci u nás v Gynemu.

Uhradíme kompenzaci 300 Kč už za první návštěvu.

Nezávazná konzultace